Наукові конференції, семінари за участі здобувачів вищої освіти факультету фармацевтичних технологій та менеджменту

з 25 листопада до 10 грудня 2022 р. Департамент науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації провів конкурс постерів у рамках заходів Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства»

Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем подолання домашнього насильства, насильства щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок

Цьогоріч Національний фармацевтичний університет долучився до подій!

У конкурсі взяли участь 9 вишів Харківщини, було розглянуто 130 робіт, серед яких було визначено десять лауреатів конкурсу.

Лауреатом стала:

Аміра Авад – студентка 2 курсу, освітня програма «Фармація» факультету фармацевтичних технологій та менеджменту

12 листопада відбулося урочисте нагородження переможців І туру Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України 2021».

Захід відбувся за участі ректора НФаУ, професора Алли Котвіцької, проректорів, деканів факультетів, завідувачів кафедр та студентства. Почесним гостем заходу був директор з розвитку ТОВ «ФК «Здоров’я» Вадим Демьохін.

Студенти факультету фармацевтичних технологій та менеджменту стали переможцями у номінаціях:

• «Кращий студент-спортсмен» – Наталія Безсонова
  • «Кращий студент факультету» – Михайло Лаврент’єв

Грамоту Національного фармацевтичного університету та нагрудний знак «Навчальна відзнака НФаУ 2021» за високі академічні досягнення в навчанні, активну студентську позицію та з нагоди Міжнародного дня студентів отримали студенти:

• Владислава Усманова,
  • Олена Коренькова,
  • Олександр Морозов,
  • Олена Зорік,
  • Аміна Бондаренко,
  • Ганна Снесар,
  • Іван Русов.

25 травня 2021 р. на факультеті фармацевтичних технологій та менеджменту відбулась зустріч представників закладу вищої освіти зі здобувачами вищої освіти ОП Менеджмент першого (бакалаврського) рівня

Обговорили результати опитування здобувачів, яке було проведено у травні. Конструктивними були виступи випускників програми – Князєвої Вікторії та Дремлюги Анастасії, які рекомендували посилити підготовку у напрямі застосування ІТ-технологій, організації комунікацій, проведення інтерв’ю, використання спеціалізованих програм для аналітичної роботи.

Цікаві пропозиції надали і самі здобувачі вищої освіти з усіх курсів. Окрім того, посилити практичну підготовку на всіх курсах, організовувати семінари та лекції з різними фахівцями галузі, представниками бізнесу. Наголосили на важливості вивчення англійської мови або можливості обрання дисциплін, що викладаються англійською мовою. Здобувачі четвертого курсу сформували запит на зустрічі з представниками HR-відділів різних компаній для отримання фахової консультації з питань працевлаштування.

Відзначили багато позитивних практик, що існують на програмі з перспективою їх розвитку і готовності долучитись до їх реалізації.

22 – 26 березня 2021 р. НФаУ долучився до міжнародної інформаційної кампанії з фінансової обізнаності Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей)

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) –  щорічна міжнародна інформаційна кампанія, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді. Це тиждень, коли у різних країнах світу проходить безліч заходів, уроків, лекцій, воркшопів, майстер-класів, змагань і конкурсів задля підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.

В організованих Національним банком України заходах 22-26 березня 2021 року активну участь прийняли викладачі та здобувачі вищої освіти факультету фармацевтичних технологій та менеджменту. Зокрема, відвідали  вебінари “НБУ – 30 років розвитку: якими ми були, що змінилось і яке майбутнє будуємо”, “Еволюція монетарної політики НБУ за роки незалежності”, “Як користуватися Cashless за межами Гоґвортсу?, “Лайфхаки з платіжної безпеки”, Вебінар “Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності”. Окрім того, долучились до інтелектуальні ігри на фінансову тематику у Kahoot.

Протягом тижня 243 здобувачі Національного фармацевтичного університету долучились до різних заходів, розвинули культуру фінансової безпеки,  дізналися, як управляти власними фінансами, яким чином розвивалась банківська система в Україні, як забезпечити фінансову стійкість тощо.