НФаУ взяв участь в VIII Наукових пікніках

15 вересня 2018 р. на VIII Наукових пікніках НФаУ розкривав таємниці виготовлення лікарських препаратів. А ще знайомив усіх бажаючих із різноманіттям лікарських рослин, спростовував загальновідомі міфи про механізм дії добре знайомих лікарських засобів і демонстрував доступні кожному методи перевірки якості препаратів і харчових продуктів.

Крім експериментів, майбутні та чинні провізори підготували головоломки, зокрема, в маркетингу та менеджменті. Кафедра соціальної фармації уперше взяла участь у заході «VIIІ Наукові пікніки». Зав. кафедри, доц. Кубарєва І.В., відповідальна особа – ас. Проскурова Я.О. та викладачі кафедри: доц. Черкашина А.В., доц. Волкова А.В., доц. Карпенко Л.А., доц. Корж Ю.В., ас. Тарасенко Д.Ю. та ас. Горбаньов В.В. представили навчальні дисципліни у вигляді наглядних приладів, матеріалів, а також за допомогою кросвордів, сканвордів на ватманах та вікторин.

За підтримки Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, учасникам та відвідувачам пікніків продемонстрували військовий реанімобіль, укомплектований військовими аптечками та ознайомили з азами служби військових фармацевтів.