Освітянські семінари «Експрес-курс. Введення у фармацію: основні поняття»

За ініціативи в.о. ректора НФаУ проф. Алли КОТВІЦЬКОЇ кафедрою соціальної фармації  за активною участю та підтримкою відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання розпочато цикл освітянських семінарів «Експрес-курс. Введення у фармацію: основні поняття», які підготовлено на допомогу працівникам аптечних закладів, які не мають фармацевтичної освіти.

Першими учасниками семінару 07 травня 2024 р. стали працівники «Аптечної мережі 9-1-1», до другого семінару 21 червня 2024 р. долучились і працівники аптечної мережі «Подорожник».

На початку першого семінару даного циклу в.о. ректора НФаУ проф. Алла КОТВІЦЬКА звернулась до учасників з вітальним словом та наголосила на високій відповідальності усіх працівників аптечних закладів та актуальності фармацевтичних знань для фахівців, які задіяні у системі фармацевтичного забезпечення населення країни.

Під час семінарів доцентом кафедри соціальної фармації Іриною СУРІКОВОЮ та асистентом кафедри соціальної фармації Альмірою НОЗДРІНОЮ розглянуто сучасну класифікацію аптечних закладів, обговорено ліцензійні вимоги здійснення фармацевтичної діяльності у роздрібному сегменті фармацевтичного ринку, приділено увагу питанням організації санітарно-протиепідемічного режиму аптеки; охарактеризовано товарний асортимент сучасної аптеки та особливості організації приймання та зберігання таких товарів.

Всі учасники активно долучились до дискусії під час семінарів.