УЧАСТЬ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ У НАУКОВИХ ЗАХОДАХ НФАУ

Іноземні здобувачі вищої освіти (студенти) приймають активну участь у науково-дослідних проектах університету. Студенти мають вільне воєвиявлення щодо напрямку досліджень та бази виконання роботи. Науково-дослідні напрямки представлені майже на усіх кафедрах НФаУ. Кожного навчального року кафедри анонсують набір студентів до своїх студентських наукових товариств (СНТ), пропонуючи різноманітні та спеціалізовані напрямки:

Події

–  органічний синтез нових субстанцій (кафедри органічної, фармацевтичної та медичної хімії);

– вилучення біологічно-активних сполук з рослинної сировини для подальших фармакологічних (біологічних) досліджень (кафедри ботаніки, фармакогнозії та хімії природних сполук);

– експериментальні (біологічні) дослідження нових синтетичних та природних сполук на піддослідних тваринах (кафедри біологічної хімії, патологічної фізіології, фармакології, клінічної фармакології та клінічної фармації);

Події

–  мікробіологічні та імунологічні дослідження (кафедри біотехнології, мікробіології, вірусології та імунології);

– економічні та маркетингові дослідження у фармації різних країн світу (кафедри соціальної фармації, організації та економіки фармації, фармацевтичного маркетингу та менеджменту);

–  дослідження культурної спадщини та етнічних особливостей народів світу (кафедри українознавства та латинської мови, гуманітарних наук, філософії та соціології).

Події

Іноземні студенти презентують результати проведених наукових власних досліджень на науково-практичних конференціях різного рівня.

Іноземні студенти, які закінчили НФаУ мають можливість продовжити навчання в якості аспірантів для здобуття наукового ступеня «Доктор філософії» за обраними спеціальностями.