Дітям-янголам від студентів незламного міста-героя Харкова

Сьогодні, 1 травня, студентська та викладацька спільнота НФаУ вшанувала пам’ять дітей, які загинули через збройну агресію рф.

Квіти та іграшки як символ поваги до нездійснених надій та мрій зруйнованого дитинства поклали до пам’ятника  «Маленьким янголам, які так рано зустрілися з людською жорстокістю та, на жаль, ніколи не стануть дорослими».

Саме у квітучих парках незманого міста-героя Харкова мали би гуляти ці діти, зростати щасливо, ходити до садочків та шкіл, згодом – обирати університети, закохуватися, створювати родини, бути гордістю, надією і захистом рідного міста та держави.

Але жорстока війна забрала сотні маленьких невинних життів. Діти стали Янголами… Студентство та викладачі сьогодні вшанували їх пам’ять.