Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.033

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.033 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 03.09.2021 р.  № 965 у складі:

Голова ради:

1. Малоштан Людмила Миколаївна, професорка кафедри біологічної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор біологічних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ільїна Тетяна Василівна, професорка кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Зупанець Катерина Олександрівна, завідувачка кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Тржецинський Сергій Дмитрович, завідувач кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки Запорізького державного медичного університету, доктор біологічних наук, професор.
  2. Логойда Лілія Святославівна, завідувачка кафедри фармацевтичної хімії Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Толмачової Карини Станіславівни

Дата прийняття: 29.09.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.033 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Толмачової Карини Станіславівни, асистента кафедри фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету, на тему: «Вивчення фармакологічної активності комплексів біологічно активних речовин з пагонів багна звичайного».

Науковий керівник: професор кафедри фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор Кіреєв Ігор Володимирович.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Толмачової Карини Станіславівни

01.11.2021 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії асистента кафедри фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету Толмачової Карини Станіславівни на тему: «Вивчення фармакологічної активності комплексів біологічно активних речовин з пагонів багна звичайного», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту