Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.038

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.038 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 16.12.2021 р.  № 1384 у складі:

Голова ради:

1. Штриголь Сергій Юрійович, завідувач кафедри фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Зупанець Катерина Олександрівна, завідувачка кафедри клінічної фармації та клінічної фармакології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Подольський Ілля Миколайович, доцент кафедри медичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Єрмоленко Тамара Іванівна, завідувачка кафедри фармакології та медичної рецептури Харківського національного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Подплетня Олена Анатоліївна, завідувачка кафедри загальної та клінічної фармації Дніпровського державного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Палагіної Наталії Юріївни

Дата прийняття: 21.12.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.038 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Палагіної Наталії Юріівни, яка тимчасово не працює, на тему: «Пошук нових ноотропних засобів серед похідних 4-амінобутанової кислоти та вивчення їх фармакодинаміки».

Науковий керівник: завідувачка кафедри клінічної фармакології Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Міщенко Оксана Яківна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Палагіної Наталії Юріївни

24.01.2022 р. 0 10-00 лекційна аудиторія № 16, вул. Валентинівська, 4

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії Палагіної Наталії Юріївни, яка тимчасово не працює, на тему: «Пошук нових ноотропних засобів серед похідних 4-амінобутанової кислоти та вивчення їх фармакодинаміки», спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту