Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.041

Дисертант: Гаврилов Ігнат Олександрович

Тема дисертації: Експериментальне дослідження психотропних властивостей нового нонапептиду – фрагмента нейропептиду Y

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор Штриголь Сергій Юрійович

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.041 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 03.10.2022 р.  № 62-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Георгіянц Вікторія Акопівна, завідувач кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Міщенко Оксана Яківна, завідувач кафедри клінічної фармакології Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Подольський Ілля Миколайович, доцент закладу вищої освіти кафедри медичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Марчишин Світлана Михайлівна, завідувач кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Жилюк Володимир Іванович, професор закладу вищої освіти кафедри  фармакології Дніпровського державного медичного університету, доктор медичних наук, професор.

Захист дисертаційної роботи

09.12.2022 р. о 13-00  онлайн

Посиланняhttps://youtu.be/tOPyohQMtTI

Відео захисту з накладеною печаткою університету