Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.053

Здобувач ступеня: Рудакова Ольга Володимирівна

Тема дисертації: Розробка та стандартизація комбінованого лікарського засобу для фармакологічної корекції алкогольної інтоксикації

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: доцент закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент Бевз Наталія Юріївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.053 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 31.03.2023 р. № 17-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Перехода Ліна Олексіївна, завідувач кафедри медичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Колісник Сергій Вікторович, завідувач кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Кухтенко Олександр Сергійович, завідувач кафедри технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Васюк Світлана Олександрівна, завідувач кафедри аналітичної хімії Запорізького державного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Логойда Лілія Святославівна, завідувач кафедри фармацевтичної хімії Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.

Зміни у складі спеціалізованої вченої ради ДФ 64.605.053 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, затверджені наказом Національного фармацевтичного університету від 28.04.2023 р. № 29-Адм.:

1. Виведення зі складу ради:

завідувача кафедри технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету, доктора фармацевтичних наук, професора Кухтенка Олександра Сергійовича.

1. Введення до складу ради:

професора закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктора фармацевтичних наук, професора Сидоренко Людмили Василівни.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

19.06.2023 р. о 13-00  онлайн