Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.077

Здобувач ступеня: Семенець Антон Павлович

Тема дисертації: Молекулярне моделювання та синтез біологічно активних речовин ноотропної дії  в ряду похідних  4-R-1-бензилпіролідин-2-ону

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра медичної хімії Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри медичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Перехода Ліна Олексіївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.077 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 22.12.2023 р. № 116-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Журавель Ірина Олександрівна, професор закладу вищої освіти кафедри промислової фармації та економіки Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор хімічних наук, професор.

Рецензенти:

1. Голік Микола Юрійович, декан фармацевтичного факультету Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Власов Сергій Віталійович, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Лесик Роман Богданович, завідувач кафедри органічної, біоорганічної та фармацевтичної хімії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Коваленко Сергій Іванович, провідний науковий співробітник Науково-дослідного інституту хімії та геології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

19.02.2024 р. о 10-00  онлайн