Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.082

Здобувач ступеня: Олєйнікова Наталія Вікторівна

Тема дисертації: Наукове обґрунтування соціально-економічних підходів до вдосконалення фармацевтичної допомоги хворим на епілепсію

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра соціальної фармації Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: доцент закладу вищої освіти кафедри соціальної фармації Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент Корж Юлія Вікторівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.082 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 22.12.2023 р. № 116-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Зарічкова Марія Володимирівна, завідувач кафедри управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Панфілова Ганна Леонідівна, завідувач кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Сагайдак-Нікітюк Ріта Василівна, професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Гала Лілія Олексіївна, професор закладу вищої освіти кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Федяк Ірина Орестівна, доцент закладу вищої освіти кафедри судової медицини та медичного права Івано-Франківського національного медичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

20.02.2024 р. о 10-00  онлайн