Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.094

Здобувач ступеня: Ляденко Анна Василівна

Тема дисертації: Науково-практичні засади забезпечення доступності лікарських засобів для пацієнтів з розладами психіки за урядовими програмами в Україні

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: професор закладу вищої освіти кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Немченко Алла Семенівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.094 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 26.04.2024 р. № 35-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Пестун Ірина Володимирівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Міщенко Оксана Яківна, професор закладу вищої освіти кафедри клінічної фармакології Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Герасимова Ольга Олександрівна, заступник директора Навчально-наукового інституту прикладної фармації Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Бушуєва Інна Володимирівна, завідувач кафедри управління і економіки фармації та фармацевтичної технології Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Гала Лілія Олексіївна, професор закладу вищої освіти кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.

Дисертація Ляденко А.В.

Дисертація Ляденко А.В., підписана електронним підписом

Висновок про наукову новизну

Відгук опонента Бушуєвої І.В., підписаний електронним підписом

Відгук опонента Бушуєвої І.В.

Відгук опонента Гала Л.О., підписаний електронним підписом

Відгук опонента Гала Л.О.

Рецензія Герасимової О.О., підписана електронним підписом

Рецензія Герасимової О.О.

Рецензія Міщенко О.Я., підписана електронним підписом

Рецензія Міщенко О.Я.