Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.095

Здобувач ступеня: Науменко Любов Сергіївна

Тема дисертації: Фармакогностичне вивчення обліпихи крушиноподібної (Hippophaë rhamnoides L.)

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Журавель Ірина Олександрівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.095 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 26.04.2024 р. № 35-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Колісник Сергій Вікторович, завідувач кафедри загальної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Бурда Надія Євгеніївна, професор закладу вищої освіти кафедри   фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Новосел Олена Миколаївна, доцент закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Марчишин Світлана Михайлівна, завідувач кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Карпюк Уляна Володимирівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.

Дисертація Науменко Л.С.

Дисертація Науменко Л.С., підписана електронним підписом

Висновок Науменко Л. С.

Відгук опонента Карпюк У.В., підписаний електронним підписом

Відгук опонента Карпюк У.В.

Відгук опонента Марчишин С.М., підписаний електронним підписом

Відгук опонента Марчишин С.М.

Рецензія Бурди Н.Є., підписана електронним підписом

Рецензія Бурди Н.Є

Рецензія Новосел О.М., підписана електронним підписом

Рецензія Новосел О.М.