Таїсія БАБУРНИЧ, Валерія РУБЦОВА та Дар’я ГУРЕНКО – Опольский університет, Ополе, Республіка Польща, з 16.10 по 20.10.2023, короткострокова програма мобільності «UO at the crossroads of cultures – multiculturalism in the academic space», в рамках Альянсу FORTHEM»

Таїсія БАБУРНИЧ, Валерія РУБЦОВА та Дар’я ГУРЕНКО, здобувачки освіти 1 курсу ОП «Технології фармацевтичних препаратів» (Опольский університет, Ополе, Республіка Польща, з 16.10 по 20.10.2023, короткострокова програма мобільності «UO at the crossroads of cultures – multiculturalism in the academic space», в рамках Альянсу FORTHEM»)

Це було по-справжньому круто – на першому курсі одержати змогу відвідати Опольский університет, послухати пізнавальні лекції та поспілкуватись зі студентами із 15 країн. Ми вдосконалили не тільки soft skills, а й мали багато розмовної практики англійської мови. Цікаво було дізнатись від студентів із Латвії, Румунії, Німеччини, Іспанії, Франції, Фінляндії, Португалії та інших країн про те, як вони навчаються, як планують своє майбутнє.

Також ми відвідали університетську бібліотеку, оглянули корпуси та наукові лабораторії. Один із семінарів був присвячений обговоренню стереотипів у фільмах – виникла цікава дискусія, у якій ми взяли активну участь. Також обговорювали різні стратегії комунікації, соціальні мережі й багато інших дотичних тем. Наш тиждень в Ополе був дуже яскравим, сповненим спілкування та нових знань й надихнув на подальше активне навчання!