В.о. ректора НФаУ Алла Котвіцька прозвітувала у МОЗ України

У Міністерстві охорони здоров’я України триває процедура заслуховування звітів щодо виконання умов контрактів ректорами ЗВО, підпорядкованих МОЗ.

Відповідно до графіка 17 червня 2024 р. комісії МОЗ України про результати діяльності у 2023 році звітувала в.о. ректора НФаУ Алла Котвіцька.

Попри складні умови та статус прифронтового університету, академічна спільнота НФаУ на чолі з в.о. ректора Аллою Котвіцькою показала гідні підсумки за всіма напрямами роботи – від організації освітнього процесу в онлайн форматі, підтримки якості фахової підготовки та збільшення міжнародних активностей до масштабування волонтерської діяльності, кардинального оновлення підходів до здійснення професійної орієнтації молоді та зміцнення іміджу професії.

Комісія на чолі з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком, у складі першого заступника Міністра Сергія Дуброва, начальника управління медичних кадрів, освіти і науки Сергія Убогова, головних спеціалістів відділу з розвитку медичної освіти Наталії Олексіної та Ольги Жмакіної, начальника відділу по роботі з кадрами у сфері управління Тетяни Савіної, начальника управління по роботі з персоналом Анатолія Лонського, директора юридичного департаменту Олександра Морачова, директора фінансово-економічного департаменту Геннадія Нерсесяна, головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Вікторії Кошман, генерального директора ДНП «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямків підготовки «Медицина» і «Фармація» Лесі Олійник, а також голови профспілки працівників охорони здоров’я України Вікторії Коваль та голови профспілки студентів НМУ ім. О.О. Богомольця Ярослави Гвазкової, дала високу оцінку роботи в.о. ректора НФаУ Алли Котвіцької у 2023 році.