Редакційно-видавничий відділ

Адреса: вул. Валентинівська, 4, Харків

Тел.: (0572) 68-09-60

Email: publish@nuph.edu.ua


В.о. директора

Сєгодіна Валентина Володимирівна


Шановні студенти
Національного фармацевтичного університету!

Наш університет – практично єдиний заклад вищої освіти, котрий видає підручники та навчальні посібники фармацевтичного напрямку і практично на 100% забезпечує студентів навчальною літературою. Ці видання дуже високого рівня, відповідають робочим програмам, рекомендовані МОН або МОЗ України і охоплюють усі питання фармацевтичної галузі.

Кожен з вас сьогодні має можливість користуватись бібліотечним фондом університету. Але мине зовсім небагато часу, ви вийдете з Alma mater в самостійне життя. Тому важливо мати власну бібліотеку, яка не тільки буде з вами всі роки навчання, але й стане в нагоді в майбутньому. Фахова література допоможе знайти відповідь на будь-яке питання, яке виникне у вашій практичній діяльності.

На сьогодні, університет має можливість запропонувати вам придбати літературу для власної бібліотеки. Її вартість доступна, дорівнює собівартості і не має торговельних націнок. Для придбання підручників та навчальних посібників необхідно звернутись до видавничого центру університету.

Успіхів вам у навчанні

та плідної праці у майбутньому!


Print Friendly, PDF & Email