Виставкова діяльність НФаУ в 2014 році

logo_SovrYchebnZaveden

18 – 20 березня 2014 р. в м. Києві в приміщенні Виставкового центру «Київ Експо Плаза» (вул. Салютна, 2-Б) відбулась Четверта Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти 2014». Національний фармацевтичний університет нагороджений дипломом «За презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти».

13-15 листопада 2014р., Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра – День Студента 2014»13-15 листопада 2014р. в м. Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) пройшла 26 Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар‘єра. День студента – 2014». Національний фармацевтичний університет нагородженийДипломом Гран-Прі та пам‘ятною нагородою в номінації«За міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки» та Золотою медаллю і дипломом у номінації «Розвиток студентської науково-дослідної роботи» нагороджено Раду молодих вчених НФаУ.