28 жовтня 2022 р. кафедра фармакології та фармакотерапії НФаУ провела круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню боротьби з інсультом

28 жовтня 2022 року кафедра Фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету провела круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню боротьби з інсультом, який святкують щорічно в усьому світі 29 жовтня.

Під час круглого столу, доцент, к.мед.н. Наталія Жаботинская виступила з доповіддю, розповівши про етіологію інсульту, методи встановлення діагнозу, профілактику.

Протягом дня викладачі кафедри провели бесіди із студентами про профілактику інсульту.

📚Колективом кафедри підготовлено інформаційний матеріал до Всесвітнього дня боротьби з інсультом.