З 20 по 24 травня 2024 р. відбулась академічна мобільність викладачів НФаУ до Університету Палермо

Задля обміну передовими практиками та досвідом та в рамках реалізації програми академічної мобільності Erasmus+ Staff Mobility for Training з 20 по 24 травня 2024 р. відбувся візит до Університету Палермо завідувачки кафедри фармацевтичної хімії, професорки Вікторії ГЕОРГІЯНЦ, професорки кафедри фармацевтичної хімії Ганни СЕВЕРІНОЇ та асистентки кафедри фармацевтичної хімії Галини ГРИГОРІВ.

Упродовж тижня:

• було проведено організаційну зустріч з керівництвом Університету Палермо, розглянуто основні напрями та можливості реалізації спільних науково-освітніх проектів між Національним фармацевтичним університетом та Університетом Палермо в особі проректора проф. Фабіо Маццола;
  • учасники проводили лабораторні експерименти з хімічного синтезу та молекулярного моделювання in silico (20 годин);
  • викладачі відвідали лабораторії та обладнання кафедри STeBiCeF, зокрема лабораторії біохімії, біології тварин та фармацевтичної технології (10 годин), зоологічний музей, ботанічний сад та центр ATeN Університету Палермо.

Наразі кафедрою фармацевтичної хімії розпочато спільний науковий проєкт із професором Бароне, завідувачем кафедри STeBiCeF, в реалізації якого бере участь доцентка кафедри фармацевтичної хімії Лідія ПЕТРУШОВА.