01 та 02 червня 2021 р. співробітники університету вітали вихованців підшефного Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 8» із Днем захисту дітей

01 червня 2021 р. співробітники університету завітали до підшефного Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 8» із привітаннями та подарунками до Дня захисту дітей, а наступного дня університет радо приймав вихованців школи № 8 у Музеї історії НФаУ.

У стінах НФаУ для них був підготовлений цікавий та пізнавальний захід, на якому школярі занурилися у цікавий світ «цариці наук» – хімії. Разом із доцентом кафедри заводської технології ліків Мариною Халавкою діти зробити власноруч гелеву основу для лікарського засобу, із доцентом кафедри технологій фармацевтичних препаратів Сергієм Степаненко, як справжні технологи фармацевтичного підприємства, зробили штучну червону ікру, а кульмінацією «Фармацевтичного інтерактиву» стало «Хімічне шоу» доцента кафедри фармацевтичної хімії Володимира Грудька.

Вихованці підшефної «Харківської спеціальної школи № 8» захоплено спостерігали за хімічними перетвореннями у пробірках та циліндрах, не з змозі відвести очей від яскравого, барвистого, сяючого, флуоресцентного, кольорового шоу, у фіналі якого, за допомогою хімічної магії, у великому циліндрі під оплески глядачів з’явився «прапор» України .

Після «хімічного» туру свята вихованців підшефної «Харківської спеціальної школи № 8» запросили до Студентського ресторану «Misce.Da.Signa», працівники якого, на чолі з директором харчувального комплексу Оленою Шишкіною та шеф-кухарем Сергієм Світличним, привітно зустрічали та пригощали чудовими та смачними стравами.

Діти школи № 8 отримали від свята багато позитивних вражень!

Сподіваємося, що такі зустрічі у стінах НФаУ стануть ще однією доброю традицією університету.