06 – 09 лютого 2018 р. у читальній залі наукової бібліотеки відбувся цикл майстер–класів з валяння із вовни.

З 06 по 09 лютого 2018 р. відбувся цикл майстер–класів з валяння із вовни, який відвідали понад 100 осіб. Підготувала та провела майстер–клас старший лаборант кафедри фізичного виховання та здоров’я Т.І. Гужва, переможець виставки творчих робіт співробітників НФаУ «Весна. Творчість. Фантазія» та обласного фестивалю «Натхнення – 2017».

Студенти та працівники університету, які виявили бажання опанувати техніку майстрині, були запрошені на чергове засідання клубу «Гармонія».

Зустріч відбулася у теплій творчій обстановці. Присутні студенти та викладачі під час майстер-класу ставили питання і мали змогу зробити свій перший крок на шляху опанування цього популярного в даний час виду творчості. Учасники заходу ознайомилися з виставкою валяних робіт «Чарівна вовна» – майстрині та учениці Т.І. Гужви завідувача сектором наукової бібліотеки С.М. Української.

Зустрічі в даному форматі сприяють естетичному вихованню молоді, мотивують творчу активність працівників та студентів НФаУ, створюють умови для реалізації їх творчих талантів.