06 листопада 2017 р. у прес-залі SQ відбулася прес-конференція, присвячена ІІ Міжнародному конгресу USERN, який пройде у Харкові 8-10 листопада

Про формат заходу розповіли ректор ХНМУ В.М. Лісовий, ректор НТУ «ХПІ» Є.І. Сокол, в.о. ректора НФаУ А.А. Котвіцька, голова Ради молодих учених при ХОДА Н. Куфтеріна.

Робота конгресу охопить 5 основних наукових напрямків – з медичних, соціальних, формальних, біохімічних та фізичних наук. До участі у наукових дискусіях запрошені близько 200 провідних учених зі США, Канади, Німеччини, Італії, Великобританії, Словенії, Ірану.

Крім можливості обговорити наукові питання та проведення спільних науково-дослідних проектів, обмінятися досвідом на дискусійних платформах, конгрес послужить стартовим майданчиком для молодих учених, які брали участь у конкурсі наукових проектів. П`ятеро перспективних молодих науковців-переможців отримають грошову винагороду – 5000 доларів США. Крім головних переможців, перші десять молодих учених будуть заохочені тревел-грантами для тижневих стажувань у провідних освітніх та наукових установах світу.

Учасниками конгресу та базами-локаціями від харківської вищої школи обрані: Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний фармацевтичний університет, Харківський національний медичний університет.

Свою роботу конгрес розпочне 8 листопада. Наступного дня науковці працюватимуть паралельно за чотирма локаціями. Головні міжнародні спікери, доповіді яких можна послухати у Національному фармацевтичному університеті – Маркус Фішер, директор Інституту харчової хімії Гамбурзького університету (Німеччина) та Валентина Кауда, доцент кафедри прикладної науки і техніки Турінського політехнічного інституту (Італія). Модератор локації НФаУ – професор А.Л. Загайко.

10 листопада конгрес завершить свою роботу.