07-08 лютого 2018 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь у щорічному профорієнтаційному заході «Ярмарок вишів».

Дводенна профорієнтаційна акція відбулася у приміщенні Харківської обласної бібліотеки для юнацтва. Вона пройшла у межах діючої програми «Обираємо професію крок за кроком» за підтримки Управління культури і туризму ХОДА, Департаменту науки і освіти ХОДА, Департаменту освіти Харківської міської ради та за участю Харківського міського центру зайнятості.

Ярмарок проходить п’ятий рік поспіль. Мета заходу – надати інформацію абітурієнтам Слобожанщини про особливості вступу до вищих навчальних закладів та реалізацію державної молодіжної політики у сфері профорієнтації.

За два дні ярмарок відвідали біля 1,5 тисячі старшокласників із 90 шкіл Харкова та Харківської області.

Учасники освітянського заходу мали змогу ознайомитись із діяльністю, умовами вступу та особливостями навчання у Національному фармацевтичному університеті.