09 листопада 2021 р. на кафедрі технологій фармацевтичних препаратів було відкрито нову сучасну лабораторію

09 листопада на кафедрі технологій фармацевтичних препаратів було відкрито нову сучасну лабораторію – Лабораторію успішних результатів!

ПАТ “ХФЗ “Червона Зірка” – один із лідерів фармацевтичного виробництва Харкова та України був одним із ініціаторів та основним гарантом відкриття лабораторії!
Завдяки давньому співробітництву із компанією та її керівництвом в питаннях освіти й науки, ми змогли поєднати наші зусилля у побудові лабораторії, яка максимально відповідає сучасним вимогам фармацевтичної технології.
Оснащення лабораторними меблями, оформлення приміщення згідно з вимогами GMP, наукове та технологічне обладнання – все це з’явилося в “Лабораторії успішних результатів” на кафедрі технологій фармацевтичних препаратів від сьогодні!
Здобувачі вищої освіти та співробітники кафедри із вдячністю вітали на відкритті аудиторії ректора Національного фармацевтичного університету, доктора фармацевтичних наук, професора Аллу Котвіцьку, директора ПАТ “ХФЗ “Червона зірка” доктора біологічних наук Ігоря Трутаєва та доктора фармацевтичних наук Сергія Куценка, які відкрили Лабораторію та передали ключі від неї завідувачу кафедри технологій фармацевтичних препаратів, доктору фармацевтичних наук, професору Олександру Кухтенку.