09 лютого 2018 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь у профорієнтаційному заході «Професії твоєї мрії».

Захід для учнів 9-11 класів шкіл міста та району відбувся у місті Лозова, Харківської області за підтримки Лозівського міськрайонного центру зайнятості.

Мета даного заходу – інформування учнівської молоді щодо ринку праці, допомога у професійному самовизначенні, сприяння формуванню у молоді певного уявлення про професії.

Представники приймальної комісії НФаУ надали відвідувачам вичерпну інформацію про можливості вступу та умови навчання в університеті, про матеріально-технічну базу, професорсько-викладацький склад, а також про високі показники працевлаштування випускників НФаУ. Кожен зацікавлений отримав буклети з інформацією про навчальний заклад.