10 грудня 2015 р. на базі Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця відбулося урочисте відкриття Першого регіонального форуму можливостей

У форумі взяли участь доцент кафедри промислової фармації, процесів та апаратів хіміко-фармацевтичних виробництв та студенти 3 курсу факультету промислової фармації, управління та адміністрування спеціальності «Технологія фармацевтичних препаратів»

У рамках форуму відбулася виставка освітніх проектів та програм з презентаціями від міжнародних донорських організацій та майстер класи з написання проектів.

Проведення Першого регіонального форуму можливостей сприятиме подальшому розвитку міжнародної співпраці вищих навчальних закладів Харкова у сфері науки і освіти.

IMG_20151210_092410 IMG_20151210_093758