16 лютого 2017 р. було створено Раду молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації

16 лютого 2017 р. при Харківській обласній державній адміністрації з метою сприяння реалізації прав молодих вчених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності було створено Раду молодих вчених, що є колегіальним виборним дорадчим органом при ХОДА.

У Центрі науки, культури та мистецтва «Харківський будинок вчених» 16 лютого відбулося установче засідання представників Товариств молодих вчених вищих навчальних закладів та наукових установ Харківського регіону, у ході якого було сформовано Раду з 30 осіб. Від Національного фармацевтичного університету до складу Ради увійшла аспірант кафедри соціальної фармації, голова Ради молодих вчених НФаУ Ірина Олександрівна Сурікова.

Також під час першого засідання Ради було обрано голову Ради, заступників та секретаря. Очолила Раду Наталія Сергіївна Куфтеріна – кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології Харківського національного медичного університету, голова Ради молодих вчених при Міністерстві охорони здоров’я України; секретарем Ради було обрано представника НФаУ – Ірину Сурікову.

Колектив Національного фармацевтичного університету вітає новостворену Раду молодих вчених при ХОДА та бажає науковцям успіхів та плідної роботи!