19 жовтня 2015 р. на базі університету Коменського (Братислава, Словаччина) відбулася Міжнародна конференція «70th Anniversary of the UN – Current and Future Challenges»

Делегація НФаУ у складі доцента кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Тіманюк І.В., доцента кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Бондарєвої І.В. взяла участь у Міжнародній конференції «70th Anniversary of the UN – Current and Future Challenges».

На відкритті конференції було представлено доповідь Генерального Секретаря ООН Пан Гі-Муна (Ban Ki-moon). Також під час конференції Генеральному Секретарю ООН Пан Гі-Муну було присуджено звання почесного доктора «doctor honoris causa».

З метою розвитку міжнародного співробітництва між НФаУ та Університетом Коменського (Братислава, Словаччина) було проведено переговори щодо співпраці та надано інформацію про НФаУ.