19-21квітня 2016 р. представники кафедри управління якістю НФаУ взяли участь у VII Міжнародному медичному форумі «Інновації у медицині – здоров’я нації» та V Міжнародному медичному конгресі «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України».

У виставковому центрі «Експо-Плаза» (Київ) відбувся VII Міжнародний медичний форум «Інновації у медицині – здоров’я нації» і V ювілейний Міжнародний медичний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України».

Кафедра управління якістю взяла участь у проведенні семінару в рамках форуму – «GPP. Роль фармацевтичного працівника в суспільстві та системі охорони здоров’я, його сфера відповідальності».

Організаторами цього семінару в рамках заходу виступили ТОВ «Стандарти Технології Розвиток» та ГО «Всеукраїнська фармацевтична палата».

Учасником форуму від кафедри управління якістю виступила доцент О.Є. Макарова, яка отримала сертифікат про підвищення кваліфікації, а також надала відвідувачам форуму інформацію про отримання другої вищої освіти за освітньою програмою «Якість, стандартизація та сертифікація» спеціальності «Менеджмент».

Були проведені профорієнтаційні бесіди про вступ до магістратури та отримання другої вищої освіти з відвідувачами заходу та учасниками форуму, чиї презентаційні бокси були розміщені у павільйоні «Експо-Плаза», роздані рекламно-інформаційні матеріали, буклети НФаУ, листівки про умови навчання.