19 грудня 2018 р. представники НФаУ привітали учнів підшефної школи-інтернату з Днем св. Миколая

Ректор НФаУ А.А. Котвіцька, перший проректор з науково-педагогічної роботи А.І. Федосов, проректор з науково-педагогічної роботи А.Л. Загайко, в.о. проректора з науково-педагогічної (виховної) роботи І.В. Кубарєва, декан фармацевтичного факультету В.Ю. Кузнєцова, відповідальний секретар приймальної комісії С.В. Погорєлов, помічник ректора О.Ю. Яковлєва, завідувачі кафедр: товарознавства – І.І. Баранова, ботаніки – Т.М. Гонтова, заводської технології ліків – О.А. Рубан, фармацевтичного маркетингу та менеджменту В.В. Малий відвідали святковий передноворічний захід у Харківській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів №8.

Фармацевтичний університет та навчально-виховний реабілітаційно-лікувальний заклад для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами пов’язують роки дружніх відносин. Учні школи-інтернату, діти з особливими потребами, бажані гості на соціальних заходах університету. НФаУ допомагає інтернату, представники ректорату, викладачі та студенти університету та коледжу беруть участь у тематичних заходах школи, навідуються  до дітей у гості з власними культурними програмами.

Урочистості з нагоди Дня святого Миколая відбулися в творчій, піднесеній атмосфері. Учні школи, серед яких багато обдарованих талановитих особистостей, підготували святковий концерт для своїх «шефів». Після концерту делегація НФаУ зустрілася з учнями випускних класів школи-інтернату. У домашній атмосфері відбулася дружня розмова про життя, вибір спеціальності, освіту та плани на майбутнє випускників.

image_pdfimage_print