20-22 жовтня 2015 р. відбулася науково-практична конференція «Організація і управління охороною здоров’я 2015» та Український конгрес «Приватна медицина», які проходили у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза»

Ця подія відбувалася за підтримки  Міністерства охорони здоров’я, Національної академії медичних наук України та Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

IMG_20151020_110919 IMG_20151020_110930 PANO_20151020_103159Метою проведення цих заходів було отримання нових практичних знань для налагодження процесу управління та адаптації до нових реалій в умовах реформування медичної галузі.

Серед учасників були: представники органів державної влади, Міністерства охорони здоров’я України, керівники та спеціалісти обласних, міських, районних департаментів охорони здоров’я, посольств і торговельно-економічних місій; головні позаштатні спеціалісти; головні лікарі та їх заступники, завідувачі відділеннями медичних установ різного профілю; керівники медичних науково-дослідних установ, медичних асоціацій та міжнародних організацій, вищих медичних навчальних закладів; представники страхових компаній та фінансових структур; українські та зарубіжні виробники, представництва, дистриб’ютори медичного обладнання та фармацевтичної продукції; засоби масової інформації.

У програмі конференції та конгресу були проведені наступні заходи: V ювілейна Практична конференція «Приватна медицина: реалії практики»,  семінар «Правові питання у діяльності приватних медичних закладів»,  семінар-практикум «Все про медичний бізнес у мережі Інтернет»,  круглий стіл «Ефективне управління персоналом в медицині»,  секція «Ефективна співпраця приватних установ зі страховими компаніями»,  секція «Юридичний захист медичного бізнесу: поради від практиків» та практичний семінар «Менеджмент юридичних і організаційних ризиків в приватному медичному закладі».

 Конференція «Організація і управління охороною здоров’я 2015» є важливим заходом, який об’єднує представників органів влади, управлінців охорони здоров’я задля ефективного діалогу, вироблення спільних стратегій і дієвих схем впровадження нових фінансово-економічних та організаційно-правових механізмів у практику управління медичним закладом.  Ця конференція є гарною платформою для поєднання ідей, налагодження тісної співпраці і зміцнення партнерських стосунків з метою підвищення якості послуг охорони здоров’я.