У Національному фармацевтичному університеті з 7 лютого по 20 червня 2017р. функціонувала Школа професійної майстерності викладача Національного фармацевтичного університету, що спрямована на оволодіння питаннями організації освітнього процесу, навчально-методичної та виховної роботи викладачів університету.

20 червня 2017 р. відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам Школи професійної майстерності викладача НФаУУ роботі Школи були задіяні провідні фахівці та керівники структурних підрозділів університету, що висвітлювали питання становлення та розвитку фармацевтичної освіти; нормативно-правового регулювання освітньої діяльності в Україні; правового регулювання основних форм праці науково-педагогічних, наукових та педагогічних працівників; планування, обліку, нормування видів роботи науково-педагогічних працівників; системи управління якістю в університеті; особливостей дистанційного навчання; організації виховної роботи в університеті; підвищення педагогічної майстерності та особистості викладача тощо.

20 червня 2017 р. перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Котвіцька Алла Анатоліївна урочисто вручила сертифікати слухачам Школи і привітала з успішним закінченням.

Дякуємо слухачам Школи за їх відгуки та побажання стосовно роботи Школи, які були висловлені при анкетуванні.

Вітаємо із успішним закінченням Школи, бажаємо успіхів, натхнення і добробуту!

Наші випускники

ПІБ слухача Назва кафедри, посада
Баранник Мар’яна Олександрівна Фізики, викладач
Бардакова Лілія В’ячеславівна   Соціальної фармації, асистент