23 квітня 2019 р. на базі НФаУ було проведено навчально-практичний семінар з чирліденгу та чирспорту

За ініціативою первинної профспілкової організації студентів НФаУ при підтримці адміністрації університету, обласної профспілкової організації медичних працівників, та при підтримці Федерації чирліденгу та чирспорту України був проведений навчально-практичний семінар для викладачів медичних коледжів з чирлідингу та чирспорту на базі НФаУ. У семінарі брали участь представники ХМАПО, Богодухівського медичного коледжу, Коледжу НФаУ, Харківського базового медичного коледжу, Волчанського медичного коледжу.

Семінар проводила президент Федерації чирліденгу Харківської області, майстер спорту Авдосьова Надія Володимирівна.

Протягом семінару викладачі фізичної культури ознайомились з таким видом спорту як чирлідинг, провели практичне тренування та зрозуміли важливість упровадження цього варіативного модуля у своєму освітньому закладі, який може надати можливість створити в коледжах самодіяльні спортивні колективи, підвищити рівень та змістовність спортивно-масових заходів, що позитивно вплине на імідж коледжу за рахунок участі учнівських колективів у районних, міських, обласних та всеукраїнських заходах. Профспілка, як завжди, підтримує нові вектори розвитку спортивного руху в Україні.

До профорієнтаційної роботи були залучені кафедри фармакогнозії, косметології та аромалогії та кафедра фізичного виховання та здоров’я.