25 травня 2017 р. студенти Національного фармацевтичного університету прийняли військову присягу

32 юнаків та дівчат, які є студентами НФаУ, завершили навчання на кафедрі медицини катастроф і військової медицини ХНМУ та дали клятву на вірність українському народові.

Церемонія прийняття військової присяги відбулася в Харківському національному медичному університеті – в урочистій обстановці, біля прапора, перед строєм співкурсників, почесних гостей, адміністрації університетів.

Після трьох років навчання за програмою офіцерів запасу на кафедрі медицини катастроф і військової медицини Харківського національного медичного університету за військово-обліковою спеціальністю «фармація», юнаки і дівчата отримали первинне офіцерське звання (молодшого лейтенанта запасу), право на вступ і безкоштовне навчання в Українській військово-медичній академії та можливість працювати на провізорських посадах у силових структурах: прикордонних військах, на митниці, органах СБУ, МВС, Збройних силах.

Військова присяга – це урочиста клятва при прийнятті громадянина на військову службу до збройних сил країни. У її тексті сформульовано найважливіші вимоги, які висуваються до воїна і які він має неухильно виконувати в інтересах національної безпеки своєї держави