25 жовтня 2018 р. в НФаУ розпочала роботу Школа супервайзера СУЯ для завідувачів кафедр Національного фармацевтичного університету

Засідання Школи відкрив перший проректор з НПР, представник керівництва з якості, доцент А.І. Федосов, який презентував систему управління якістю НФаУ: мету, задачі, призначення. У виступі було акцентовано увагу на векторах впровадження СУЯ НФаУ.

У виступі Т.В. Крутських,  проректора з НПР (навчально-методичної), висвітлена роль кафедри в забезпеченні ефективного функціонування системи управління якістю НФаУ.

Проректор з НПР (інноваційної та науково-дослідної) А.Л. Загайко розкрив актуальні напрями наукової роботи кафедри. Начальник відділу управління якістю О.І. Назарко зупинилася на організаційно-методичних засадах роботи Школи.

У роботі Школи супервайзера СУЯ, окрім проректорів з НПР, взяли участь 37 завідувачів кафедр та їх заступники, співробітники відділу управління якістю.