30 червня 2017 р. відбулися урочистості з нагоди випуску – 2017

У Національному фармацевтичному університеті відбувся урочистий вечір із нагоди випуску студентів. Традиційно свято пройшло у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка.

Хедлайнерів заходу привітав ректор НФаУ В.П. Черних. «Науково-педагогічний колектив Національного фармацевтичного університету щасливий з того, що сьогодні ми випускаємо кваліфікованих фахівців для фармації, – сказав ректор. – Нехай ті знання і вміння, які дав вам наш університет, стануть основою для щасливої професійної долі. Бажаю кожному з вас, шановні випускники, здоров`я, звершень, добробуту. Ставте високі цілі і досягайте їх!».

Поздоровив випускників почесний гість свята – заступник голови Харківської облдержадміністрації М.Є. Черняк. Передавши вітання від голови Харківської облдержадміністрації Ю.О. Світличної, він побажав випускникам здоров`я та професійних звершень, а науково-педагогічному колективові – натхнення та творчих здобутків.

Вітальні слова на адресу випускників прозвучали від деканів та викладачів університету. Свято продовжив концерт за участю творчих колективів культурного центру НФаУ.

Завершилися урочистості вручення дипломів. 719 фахівців фармації, у тому числі понад 160 іноземців із 23 держав світу, отримали диплом про вищу освіту із рук ректора НФаУ В.П. Черних.

Cum Deo, випускники!

Матеріали за темою: