На засіданні Вченої ради НФаУ були підбиті підсумки конкурсу навчально-методичної літератури та нагороджені переможці.
Загальна кількість видань, що взяли участь у конкурсі, 91. У конкурсі взяли участь авторські колективи кафедр:
- Аналітичної хімії
- Аптечної технології ліків
- Біології
- Біологічної хімії
- Ботаніки
- Гуманітарний наук
- Заводської технології ліків
- Загальної фармації та безпеки ліків ІПКСФ
- Іноземних мов
- Клінічної лабораторної діагностики
- Клінічної фармакології та клінічної фармації
- Косметології та аромології
- Медичної хімії
- Менеджменту та адміністрування
- Мікробіології, вірусології та імунології
- Неорганічної хімії
- Організації та економіки фармації
- Органічної хімії
- Патологічної фізіології
- Промислової фармації
- Соціальної фармації
- Технології ліків
- Українознавства та латинської мови
- Управління та економіки підприємства
- Фармакогнозії
- Фармакоекономіки
- Фармакоінформатики
- Фармакології
- Фармакотерапії
- Фармацевтичного маркетингу та менеджменту
- Фармацевтичної хімії
- Фізики
- Фізичної та колоїдної хімії
- Фізіології та анатомії людини
- Філософії та соціології
- Хімії природних сполук
- Якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ
РЕЗУЛЬТАТИ конкурсу
«Краща навчально-методична розробка року у Національному фармацевтичному університеті»
Напрям підготовки: хімічний, номінація «Кращий підручник»
1 місце – кафедра фізичної та колоїдної хімії
Авторський колектив: Кабачний В.І., Грицан Л.Д., Томаровська Т.О. та ін.
Назва видання: «Фізична та колоїдна хімія»
2 місце – кафедра хімії природних сполук
Авторський колектив: Кисличенко В.С., Журавель І.О., Марчишин С.М. та ін.
Назва видання: «Фармакогнозія»
Напрям підготовки: хімічний, номінація «Кращий посібник»
переможці
1 місце – кафедра органічної хімії
Авторський колектив: V.P. Chernykh, L.A. Shemchuk
Назва видання: «Applied infrared spectroscopy»
1 місце – кафедра фармацевтичної хімії
Авторський колектив: V.A. Georgiyants, P.O Bezugly,
G.O. Buriyn etc.
Назва видання: «Pharmacevtical bromatology»
1 місце – кафедра фармакогнозії
Авторський колектив: Ковальов В.М., Марчишин С.М., Хворост О.П. та ін.
Назва видання: «Практикум з ідентифікації лікарської рослинної сировини»
учасники
- Кафедра якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ
Авторський колектив: Гарна С.В., Владимирова І.М., Бурд Н.Б. та ін.
Назва видання: «Сучасна фітотерапія»
- Кафедра хімії природних сполук
Авторський колектив: Левітін Є.Я., Ведерникова І.О., Коваль А.О. та ін.
Назва видання: «Біоактивність неорганічних сполук»
- Кафедра аналітичної хімії
Авторський колектив: Болотов В.В., Євтіфєєва О.А., Жукова Т.В. та ін.
Назва видання: «Аналітична хімія»
Напрям підготовки: хімічний, номінація «На допомогу викладачеві»
учасники
- Кафедра хімії природних сполук
Авторський колектив: Кисличенко В.С., Марчишин С.М., Омельченко З.І. та ін.
Назва видання: «Методика підготовки та проведення лабораторних занять з фармакогнозії»
Напрям підготовки: технологічний, номінація «Кращий підручник»
переможці
1 місце – Кафедра технології ліків
Авторський колектив: Тихонов О.І., Ярних Т.Г.
Назва видання: «Аптечна технологія ліків»
2 місце – Кафедра промислової фармації
Авторський колектив: Гладух Є.В., Рубан О.А.,
Сайко І.В. та ін.
Назва видання: «Промислова технологія лікарських засобів»
3 місце – Кафедра промислової фармації
Авторський колектив: Чуєшов В.І., Гладух Є.В., Сайко І.В. та ін.
Назва видання: «Технологія ліків промислового виробництва (у двох частинах)»
Напрям підготовки: технологічний, номінація «Кращий посібник»
переможці
1 місце – Кафедра косметології та аромології
Авторський колектив: Тихонов О.І., Тихонова С.О., Гудзенко О.П. та ін.
Назва видання: «Практикум з аптечної технології ліків»
2 місце – Кафедра заводської технології лікарських засобів
Авторський колектив: Рубан О.А., Дмитрієвський Д.І., Хохлова Л.М. та ін.
Назва видання: «Практикум з промислової технології лікарських засобів »
3 місце – Кафедра аптечної технології ліків
Авторський колектив: Ярних Т.Г., Хохленкова Н.В., Данькевич О.С. та ін.
Назва видання: «Робочий зошит з аптечної технології ліків»
Напрям підготовки: технологічний, номінація «Краща монографія»
переможці
1 місце – Кафедра загальної фармації та безпеки ліків ІПКСФ
Авторський колектив: Пиминов А.Ф., Якущенко В.А., Губченко Т.Д. и др.
Назва видання: «Нанотехнологии в фармации и медицине»
Напрям підготовки: технологічний, номінація «Кращий електронний засіб навчання»
переможці
1 місце – Кафедра заводської технології ліків
Авторський колектив: Рубан О.А., Пуляєв Д.С.,
Хохлова Л.М. та ін.
Назва дистанційного курсу: «Сучасні фармацевтичні технології»
2 місце – Кафедра аптечної технології ліків
Авторський колектив: Половко Н.П., Вишневська Л.І.
Назва дистанційного курсу: «Технологія гомеопатичних лікарських засобів»
3 місце – Кафедра технології ліків
Авторський колектив: Ярних Т.Г., Орловецька Н.Ф., Хохленкова Н.В. та ін.
Назва дистанційного курсу: «Лікарські препарати спецпризначення»
Напрям підготовки: технологічний, номінація «На допомогу викладачеві»
учасники
- Кафедра технології ліків
Авторський колектив: Ярних Т.Г., Тихонов О.І., Азаренко Ю.М. та ін.
Назва видання: «Методологія викладання аптечної технології»
- Кафедра заводської технології ліків
Авторський колектив: Рубан О.А., Хохлова Л.М., Запорожська С.М. та ін.
Назва видання: «Методологія викладання дисципліни «Промислова технологія лікарських засобів»
Напрям підготовки: економіко-управлінський, номінація «Кращий підручник»
переможці
1 місце – Кафедра організації та економіки фармації
Авторський колектив: Немченко А.С., Назаркіна В.М.,
Панфілова Г.Л. та ін.
Назва видання: «Організація та економіка фармації. Частина 1. Організація фармацевтичного забезпечення населення»
2 місце – Кафедра соціальної фармації
Авторський колектив: Котвіцька А.А, Кубарєва І.В.,
Суріков О.О. та ін.
Назва видання: «Основи права та законодавства у фармації»
3 місце – Кафедра управління та економіки підприємства
Авторський колектив: Посилкіна О.В., Доровський О.В., Братішко Ю.С. та ін.
Назва видання: «Економіка, планування та організація хіміко-фармацевтичного виробництва»
Напрям підготовки: економіко-управлінський, номінація «Кращий посібник»
переможці
1 місце – Кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту
Авторський колектив: Малий В.В., Дорохова Л.П., Жадько С.В. та ін.
Назва видання: «Менеджмент та маркетинг у фармації»
2 місце – Кафедра соціальної фармації
Авторський колектив: Котвіцька А.А., Пузак Н.О.,
Волкова А.В. та ін.
Назва видання: «Екстремальна медицина»
3 місце – Кафедра фармакоекономіки
Авторський колектив: Яковлева Л.В., Бездетко О.В., Ткачева О.В. та ін.
Назва видання: «Подготовка фармацевтического представителя»
учасники
- Кафедра менеджменту та адміністрування
Автор: Сагайдак-Нікітюк Р.В., Васильєв С.В.
Назва видання: «Трудове право України»
Напрям підготовки: економіко-управлінський, номінація «Кращий електронний засіб навчання»
переможці
1 місце – Кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту
Авторський колектив: Ольховська А.Б., Малий В.В.
Назва дистанційного курсу: «Маркетингові дослідження у фармації»
2 місце – Кафедра організації та економіки фармації
Авторський колектив: Немченко А.С., Назаркіна В.М.,
Панфілова Г.Л. та ін.
Назва електронного видання: «Організація та економіка фармації. Частина 1. Організація фармацевтичного забезпечення населення»
3 місце – Кафедра соціальної фармації
Авторський колектив: Котвіцька А.А., Горбаньов В.В., Гавриш Н.Б. та ін.
Назва електронного видання: «Історія медицини та фармації»
Напрям підготовки: економіко-управлінський, номінація «Краща монографія»
учасники
- Кафедра менеджменту та адміністрування
Автор: Носик О.М.
Назва видання: «Людський капітал інноваційного розвитку: економічні основи відтворення»
Напрям підготовки: економіко-управлінський, номінація «Методична новація»
учасники
- Кафедра соціальної фармації
Авторський колектив: Котвіцька А.А., Кубарєва І.В., Суріков О.О. та ін.
Назва видання: «Фармацевтичне правознавство у схемах і таблицях»
Напрям підготовки: медико-біологічний, номінація «Кращий підручник»
переможці
1 місце – Кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації
Авторський колектив: Зупанець І.А., Черних В.П.,
Купновицька І.Г. и др.
Назва видання: «Клінічна фармація»
2 місце – Кафедра ботаніки
Авторський колектив: Сербін А.Г., Сіра Л.М.,
Слободянюк Т.О.
Назва видання: «Фармацевтична ботаніка»
3 місце – Кафедра біологічної хімії
Авторський колектив: Загайко А.Л., Александрова К.В., Скляров О.Я. та ін.
Назва видання: «Біохімія»
Напрям підготовки: медико-біологічний, номінація «Кращий посібник»
переможці
1 місце – Кафедра фізіології та анатомії людини
Авторський колектив: Малоштан Л.Н., Жегунова Г.П., Рядных Е.К. и др.
Назва видання: «Атлас физиологии человека: Схемы, рисунки, таблицы»
2 місце – Кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації
Авторський колектив: Zupanets I.A., Popov S.B.,Rudyk Yu.S. etc.
Назва видання: «Fundamentals of clinical medicine: symptoms and syndromes in pharmacy practice»
3 місце – Кафедра біології
Авторський колектив: Филипцова О.В., Набока О.И., Газзави-Рогозина Л.В.
Назва видання: «Биология в приложениях: справочные материалы»
учасники
- Кафедра фармакотерапії
Авторський колектив: Кіреєв І.В., Рябова О.О., Жаботинська Н.В. та ін.
Назва видання: «Перша долікарська допомога»
- Кафедра патологічної фізіології
Авторський колектив: Кононенко Н.М., Чікіткіна В.В., Волковой В.А. та ін.
Назва видання: «Гігієна у фармації»
- Кафедра мікробіології, вірусології та імунології
Авторський колектив: Дикий І.Л., Філімонова Н.І., Гейдеріх О.Г.
Назва видання: «Інфекційні хвороби з епідеміологією та лабораторною діагностикою»
- Кафедра фармакології
Авторський колектив: Дроговоз С.М., Риженко І.М., Штриголь С.Ю. та ін.
Назва видання: «Фармакологія – наочно»
- Кафедра клінічної лабораторної діагностики
Авторський колектив: Kryzhna S.I., Litvinova O.M., Bereznyakova M.Ye. etc.
Назва видання: «Laboratory diagnostics»
Напрям підготовки: медико-біологічний, номінація «Краща монографія»
переможці
1 місце – Кафедра фармакології
Авторський колектив: Штриголь С.Ю., Койро О.О., Товчига О.В. та ін.
Назва видання: «Лекарственные растения, почки и обмен мочевой кислоты»
2 місце – Кафедра біології
Авторський колектив: Филипцова О.В., Набока О.И.
Назва видання: «Паразиты, патогены и человек»
Напрям підготовки: гуманітарний, номінація «Кращий підручник»
переможці
1 місце – Кафедра філософії та соціології
Авторський колектив: Іванова К.А., Білокобильський О.В., Гардашук Т.В. та ін.
Назва видання: «Філософія»
2 місце – Кафедра українознавства та латинської мови
Авторський колектив: Світлична Є.І., Берестова А.А., Тєлєжкіна О.О.
Назва видання: «Фахова мова фармацевта»
Напрям підготовки: гуманітарний, номінація «Кращий посібник»
переможці
1 місце – Кафедра українознавства та латинської мови
Авторський колектив: Лисенко Н.О., Піддубна Н.В., Тєлєжкіна О.О.
Назва видання: «Культура наукової мови»
2 місце – Кафедра гуманітарний наук
Авторський колектив: Крысенко Т. В., Филянина Н. Н., Долгая Е. А. и др.
Назва видання: «Русский язык: учебное пособие для иностранных студентов 1 курса»
Напрям підготовки: гуманітарний, номінація «Краща монографія»
переможці
1 місце – Кафедра гуманітарних наук
Автор: Філяніна Н.М.
Назва видання: «Екоосвітній потенціал гуманітарних знань»
2 місце – Кафедра філософії та соціології
Автор: Артеменко А.П.
Назва видання: «Топологія Я в мережевих структурах соціуму»
Напрям підготовки: фізико-математичної та інженерної підготовки, номінація «Кращий підручник»
переможці
1 місце – Кафедра фізики
Авторський колектив: Личковський Е.І., Свердан П.Л., Тіманюк В.О. та ін.
Назва видання: «Вища математика»
2 місце – Кафедра фізики
Авторський колектив: Тиманюк В.А., Ромоданова Э.А., Кокодий Н.Г. и др.
Назва видання: «Биофизика, физические методы анализа»
3 місце – Кафедра фізики
Авторський колектив: Личковський Е.І., Тіманюк В.О., Лях Ю.В. та ін.
Назва видання: «Біофізика. Фізичні методи аналізу та метрологія»
Напрям підготовки: фізико-математичної та інженерної підготовки, номінація «Краща монографія»
переможці
1 місце – Кафедра фізики
Авторський колектив: Кокодий Н.Г., Свич В.А.,
Тиманюк В.А. и др.
Назва видання: «Прямые и обратные задачи теплопередачи в лазерной технике и метрологии»
Напрям підготовки: фізико-математичної та інженерної підготовки, номінація «Кращий електронний засіб навчання»
переможці
1 місце – Кафедра фармакоінформатики
Авторський колектив: Вельма С.В., Яценко Н.М.,
Пєнкін Ю.М.
Назва видання: «Практикум з інформаційних технологій у фармації»