9 листопада 2022 р. День української писемності та мови

9 листопада 2022 р. День української писемності та мовиМова – скарб народу, тож нехай українська звучить у наших оселях, на вулицях наших міст, а головне – у наших душах!

9 листопада 2022 р. День української писемності та мови9 листопада – визначна дата для українського суспільства.

9 листопада 2022 р. День української писемності та мовиСьогодні День української писемності та мови – однієї з наймилозвучніших мов на нашій планеті.
Мабуть, жодного разу за чверть століття, а саме стільки існує це свято, воно не було таким особливим. Цьогоріч воно наповнено іншими емоціями і набуло єднального змісту для усіх, хто живе з Україною у серці.

Шановні колеги й студентська спільното Національного фармацевтичного університету!
Бережімо рідну мову!

Адже ми – українці, і пишаємося цим!

Ректор НФаУ Алла Котвіцька

9 листопада 2022 р. День української писемності та мови