Накази про зарахування вступників, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста

Денна форма навчання:

Наказ від 02.08.2019 №205-ст «Про зарахування на навчання студентів 2 курсу денної форми навчання за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

Освітня програма:

• «Технології фармацевтичних препаратів»

Наказ від 02.08.2019 №204-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу денної форми навчання за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

Освітні програми:

• Лабораторна діагностика
  • Технології парфумерно-косметичних засобів
  • Фізична терапія

Наказ від 02.08.2019 №203-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу денної форми навчання за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

• Фармація

Наказ від 02.08.2019 №202-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу денної форми навчання за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

• Фармацевтична хімія

Заочна форма навчання:

Наказ від 12.08.2019 №213-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу заочної форми навчання за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

• Фармація

Наказ від 12.08.2019 №214-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу заочної форми навчання за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

Освітня програма:

• Фармація (на базі освітнього-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» спеціальностей галузі знань «Медицина»)
  • Фармація (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» спеціальностей «Виробництво фармацевтичних препаратів» «Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук»)

Наказ від 12.08.2019 №215-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу заочної форми навчання за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

Освітня програма:

• Технології парфумерно-косметичних засобів (на базі освітнього-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» спеціальності «Фармація»)
  • Технології парфумерно-косметичних засобів (на базі освітнього-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» галузі знань «Медицина»)
  • Клінічна фармація (на базі освітнього-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»)