Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.083

Здобувач ступеня: Ярошенко Аліна Олександрівна

Тема дисертації: Розробка складу та технології таблеток кардіопротекторної
та мембраностабілізувальної дії на основі калини звичайної плодів екстракту рідкого

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра промислової фармації та економіки Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри промислової фармації та економіки Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Шпичак Олег Сергійович

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.083 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 22.12.2023 р. № 116-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Вишневська Лілія Іванівна, завідувач кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Кухтенко Олександр Сергійович, завідувач кафедри технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Семченко Катерина Валентинівна, професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Давтян Лена Левонівна, завідувач кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Демчук Мар’яна Богданівна, доцент закладу вищої освіти кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

21.02.2024 р. о 10-00  онлайн