01 червня 2020 р. відбулася урочиста церемонія нагородження пам’ятними дипломами провідних та молодих науковців – обласних стипендіатів в галузі науки у 2020 р.

01 червня 2020 р. у Великій залі Будинку Рад відбулася урочиста церемонія нагородження пам’ятними дипломами провідних та молодих науковців – обласних стипендіатів в галузі науки у 2020 р. за участі голови Харківської обласної державної адміністрації О.В. Кучера.

У конкурсі на здобуття обласних іменних стипендій в галузі науки 2020 р., який проводиться в рамках реалізації обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 рр., взяли участь 118 науковців із двадцяти трьох ЗВО, десяти академічних і дев’яти галузевих наукових установ Харківського регіону (44 видатні науковці та 74 обдаровані молоді науковці).

За результатами конкурсу відзначено кандидата фармацевтичних наук, асистента кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету Марину Халавку, якій присуджено іменну стипендію облдержадміністрації в галузі науки у 2020 році в номінації «Фармація» – стипендія імені М.О. Валяшка для обдарованих молодих науковців.