01 грудня 2022 р. відбулася відкрита лекція на тему «Збутова діяльність фармацевтичних підприємств. Просування лікарських засобів на ринку»

01 грудня 2022 року на базі кафедри Управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулась відкрита лекція завідуючої кафедри Управління і економіки фармації та фармацевтичної технології ЗДМФУ, доктора фармацевтичних наук, професора Бушуєвої Інни Володимирівни на тему «Збутова діяльність фармацевтичних підприємств. Просування лікарських засобів на ринку» для здобувачів вищої освіти освітніх програм «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом» та «Якість, стандартизація та сертифікація», яка визвала високу зацікавленість з боку майбутніх менеджерів.