НФаУ у гостях у «таємних аптекарів» міста Львова

30 листопада 2022 р. для команд-учасників загальноуніверситетського заходу “Farm battle” та їх наставників було проведено онлайн-екскурсію до інтерактивного музею D.S. Таємна аптека м. Львова.

🏫 Аптека-музей «Під чорним орлом» – найстаріша з існуючих аптек Львова, перетворена на єдиний в Україні музей, де можна оглянути старовинне аптекарське обладнання і зільники, якими користувалися середньовічні аптекарі.
🏫 Інтерактивний захід відбувся за участі проректора з науково-педагогічної роботи Інни Владимирової, помічника ректора з виховної роботи, якості та сертифікації Ольги Назарко, студентського самоврядування та спільноти університету.
➡️ Екскурсію проводили:
✔️ екскурсовод – Гурин Анатолій Васильович: помічник Таємного Аптекаря, педагог, краєзнавець, дослідник історії Львівщини, фармації в Галичині. Працював в Обласному центрі туризму, проводив конкурс «Краєзнавець», працював в методичному центрі. За освітою географ, закінчив університет Каразіна.
✔️ помічниця – Гнатишин Ліля: керівниця Таємної Аптеки, за фахом – історикиня, закінчила історичний факультет ЛНУ ім. Франка, екскурсоводка.
🏫 У музейних кімнатах було представлено унікальне аптекарське обладнання різних епох: амфори XIV століття для перевезення і зберігання рідин, колекцію дерев’яних і металевих аптекарських пресів, траворізки, тиглі, мензурки, колби, бутлі, оригінальні куби для дистиляції води, млинки для подрібнення та розтирання твердих препаратів, зразки цілющих рослин.
Проведений захід – подарунок від університету до Міжнародного дня студентів.