01 листопада 2021 р. відбулася Х науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку»

01 листопада на кафедрі менеджменту та публічного адміністрування НФаУ відбулася Х науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку».

У конференції взяли участь понад 250 учасників із різних міст України, а також країн ближнього зарубіжжя – Грузії, Польщі та Словаччини.

Учасники представили понад 20 закладів освіти серед яких – Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, Київський національний торговельно-економічний університет, Івано-Франківський національний медичний університет, Запорізький державний медичний університет, Тбіліській відкритий університет, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, Державний біотехнологічний університет, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Вінницький національний технічний університет, Сумський національний аграрний університет, Рівненський державний гуманітарний університет, Луцький національний технічний університет, НМУ ім. О.О. Богомольця, Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова, Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого, Харківський національний університет внутрішніх справ, Національний авіаційний університет, Харківський інститут ПрАТ «ВНЗ «МАУП», Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка та ін.

На конференції було заслухано багато актуальних та ґрунтовних доповідей. Метою даного заходу є розгляд і аналіз перспектив розвитку сучасного менеджменту. Актуальною для дискусії виявилася тема впливу пандемії на розвиток менеджменту, появу нових тенденцій в управлінні та розвитку ринку.

Після виступу доповідачів за різними секціями конференції відбулося обговорення результатів.

Учасники дійшли висновку про необхідність врахування нових умов, використання їх для подальшого розвитку управлінської наукової думки та практичної діяльності.

Важливо відзначити, що під час обговорення проблем розвитку сучасного менеджменту панувала креативна, енергійна та дискусійна наукова атмосфера.

Доповідачі вразили актуальністю та змістовністю своїх доповідей, а також цікавою подачею матеріалу. Отриманими результатами можна вважати відпрацьованими під час дискусії шляхи розвитку компетенцій сучасних менеджерів, які обіймають керівні посади; розглянуті основні моделі набуття та розвитку професійних компетенцій, можливості їхньої зміни в умовах пандемії та цифрових трансформацій світового ринкового простору.

Підсумовуючи результати конференції, учасники, вже традиційно, побажали одне одному міцного здоров’я. І, звісно, подальших наукових звершень.

Після завершення конференції та обговорення її результатів відбулося святкування дня менеджера за участі студентів кафедри менеджменту та публічного адміністрування усіх курсів.

Здобувачі освіти підготували короткометражні фільми про менеджерів, відомих підприємців, викладачів кафедри та самих себе. Також відбулася вікторина, в якій взяли участь і викладачі, і здобувачі.

Учасники святкування дня менеджера залишилися в захваті від тонкого гумору, винахідливості та ерудованості нашого студентства.

Матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку»:

Гіперпосилання