01 лютого 2022 р. V Всеукраїнський конкурс-огляд творчих робіт дітей та юнацтва «Збережемо спадщину – збережемо Україну»

01 лютого підведено підсумки V Всеукраїнського конкурсу-огляду творчих робіт дітей та юнацтва «Збережемо спадщину – збережемо Україну».

У творчому проєкті НФаУ представляли студенти 2 курсу – Анастасія Кахніашвілі, Тетяна Матус, Таїсія Северченко, Єгор Чуфицький – під керівництвом викладачів кафедри філософії та соціології (проф. Каріни Іванової, доц. Олега Садовнікова та Ганни Хіріної).

Дякуємо студентам та їхнім керівникам за креатив, творчу роботу, популяризацію Національного фармацевтичного університету та його історії і вітаємо з перемогою у півфіналі в номінації «Відео» з роботою «Корпуси НФаУ – пам’ятки архітектури», яка була присвячена 100-річчю НФаУ!