01 жовтня 2021 р. відбулася науково-практична online конференція з міжнародною участю

01 жовтня на базі кафедри біологічної хімії відбулася науково-практична online конференція з міжнародною участю «Актуальні питання експериментальної та клінічної біохімії».

У її роботі взяли участь 210 науковців, які представляли Грузію, Республіку Вірменія, Республіку Ірак, Королівство Марокко, Ліванську Республіку, Республіку Польща, Республіку Туркменістан, Республіку Узбекистан. Учасники конференції представляли 36 закладів та установ медичного, фармацевтичного й біологічного спрямування. Було презентовано 21 доповідь та 7 постерних доповідей за тематикою конференції.

Організаційний комітет висловлює вдячність учасникам за плідну та цікаву роботу наукового заходу й бажає всім міцного здоров’я, добробуту, нових наукових звершень!

Подробиці за посиланням: САЙТ КАФЕДРИ БІОЛОГІЧНОЇ ХІМІЇ