02 березня 2023 р. представники НФаУ взяли участь у профорієнтаційній конференції «Актуальні професії Stem/Steam/Stream»

В межах проєкту ректора НФаУ Алли Котвіцькій «НФаУ в регіонах України»  представники Національного фармацевтичного університету взяли участь у профорієнтаційній конференції для учнів “Актуальні професії Stem/Steam/Stream”, яка відбулася на базі КЗ “Ліцей “МАКСИМУМ” Кропивницької міської ради”  02 березня  в режимі zoom-конференції.

STEM-освіта – це програма навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування у майбутньому.

Представники закладів вищої освіти розповіли  майбутнім абітурієнтам про актуальність професій, які вони пропонують.

Участь приймальної комісії університету в заході організувала голова Кіровоградської профорієнтаційної групи доцент ЗВО Тетяна Мартинюк (кафедра косметології і аромології).