02 грудня 2021 р. відбулося засідання Ради ректорів закладів вищої освіти та закладів післядипломної освіти галузі знань 22 Охорона здоров’я

02 грудня 2021 р. ректор НФаУ Алла Котвіцька, член Ради ректорів закладів вищої освіти та закладів післядипломної освіти галузі знань 22 Охорона здоров’я, взяла участь у її засіданні.

На порядку денному розглядалося питання про результати аналізу даних щодо кількості інтернів та баз стажування лікарів (провізорів) – інтернів. У роботі засідання Ради ректорів взяли участь заступник Міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Олексій Яременко і в.о. генерального директора Директорату медичних кадрів, освіти і науки МОЗ України Тетяна Орабіна.

У рамках заходу відбувся тренінг «Організаційна культура в університеті. Школа ректорів». Тренінг пройшов у дискусійному форматі.