02 лютого 2019 р. в Національному фармацевтичному університеті відбувся День відкритих дверей

Відкрила захід проректор з науково-педагогічної роботи проф. Лариса Віталіївна Галій, яка у своєму виступі відзначила переваги освіти у профільному закладі вищої освіти, матеріально-технічну базу, професорсько-викладацький склад, перелік спеціальностей та освітні програми, організація дозвілля та студентського самоврядування, а також підкреслила високі показники працевлаштування випускників НФаУ.

Декани фармацевтичного факультету Вікторія Юріївна Кузнєцова і факультету фармацевтичних технологій та менеджменту Олекасандр Олександрович Суріков, заступник декана медико-фармацевтичного факультету Олександр Васильович Очкур надали відповіді щодо напрямків підготовки: «Фармація», «Клінічна фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Технології фармацевтичних препаратів», «Біотехнологія», «Економіки підприємства», «Маркетинг», «Менеджмент», «Логістика».

Відповідальний секретар приймальної комісії доц. Наталія Василівна Живора розповіла щодо особливостей вступної кампанії 2019 року. Студенти старших курсів НФаУ розповіли про свій досвід вступу, особливості навчання та перспективи, які вони для себе бачать.

Для гостей відбулися заходи і на кафедрах:

  • хімії природних сполук;
  • технології ліків;
  • клінічної лабораторної діагностики;
  • косметології і аромології;
  • біотехнологіїв.

У Музеї історії НФаУ вступників  ознайомили з історією та традиціями вишу, продемонстрували експонати, розповіли історії їх «життя». Вступники мали нагоду на один день стати студентами Національного фармацевтичного університету.

Національний фармацевтичний університет поєднує традиції, які склалися за його вікову історію, з тими новаціями, які диктує нам світ сьогодні.

Print Friendly, PDF & Email