31 січня 2019 р. представники музею НФаУ взяли участь у воркшопі для гідів «Харків медичний»

31 січня 2019 року на базі Наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету  відбувся воркшоп на тему “Харків медичний”. Захід організовано за ініціативи Міського туристичного інформаційного центру (МТІЦ),  спільно з Департаментом міжнародного співробітництва Харківської міської ради. Метою проекту стала популяризація здобутків медичної галузі, наповнення актуальною та виваженою інформацією оглядових і тематичних екскурсій.

На воркшопі було презентовано проект видання книги-календаря “Видатні земляки – представники наукових медичних шкіл”.   Учасники дізнались про невідомі сторінки життя видатних харківських медиків, які зробили значний внесок у розвиток світової медицини. Відвідали Музей історії ХНМУ та Музей анатомії людини ХНМУ, а ше віртуальну фотоекскурсію медичними пам’ятками Харкова.

Представниками університету на заході були директор музею історії НФаУ М.С.Шевчук та співробітник музею Т.Л. Немчанова.